Kredīti – ātra nauda, ko viegli iztērēt?

Mūsdienu straujajā dzīves ritmā laikam ir milzīga nozīme – kā ikdienišķās lietās, tā arī dažādu situāciju risināšanā. Vajadzība pēc ātriem un ērtiem risinājumiem ietekmējusi arī ātro kredītu popularitātes kāpumu. Tā ir iespēja saņemt naudas aizdevumu vien dažu minūšu laikā – pat neizejot no mājām.

Ātrie kredīti pieejami bez neskaitāmu dokumentu parakstīšanas un laika kavēšanas kredītiestādē, to iegūšanai nav vajadzīga ķīla vai galvojums.

Aizdevuma noformēšanas riski

Eiro kredīti

Salīdzinoši vienkāršā kredītu pieejamība un ātrā aizņemšanās iespēja nereti ir par iemeslu nepārdomātai kredīta noformēšanai. Tomēr ātrie kredīti nav paredzēti bezatbildīgai izšķiešanai, bet gan ārkārtas situācijām. Tādēļ, lai aizņēmums neradītu sarežģījumus nākotnē, tas jānoformē ar pārliecību, ka spēsi to atmaksāt noteiktajā laika posmā.

Pirms noformēt kredītu, jāpatur prātā – par pievilcīgajiem aizņemšanās nosacījumiem jāmaksā ar diezgan lieliem procentu maksājumiem. Nereti gada procentu likme sasniedz pat vairāk kā 100 %, kas mēnesī nozīmē vairāk kā 10 procentu pārmaksu.

Ņemot vērā šos aspektus, rodas jautājums – vai ātrie kredīti tiešām ir labs risinājums, varbūt tie ir tikai veids, kā nokļūt lielos parādos?

Nav noslēpums, ātro kredītu popularitāte turpina pieaugt, kas ļauj secināt – kredītņēmēji tos novērtē atzinīgi. Tie var kļūt par labu risinājumu visdažādākajās situācijās. Problēmas rodas, ja aizdevumu nav iespējams laicīgi atmaksāt.

Īstermiņa kredīts vai patēriņa aizdevums

Nebanku aizdevēju piedāvājumā dažādi aizdevumu veidi, viens no tiem – īstermiņa kredīts. kas spēj palīdzēt neparedzētu, bet steidzamu izdevumu gadījumā. Piemēram, ja nepieciešams telefona remonts, taču tobrīd brīvu līdzekļu šim mērķim nav. Tas pieejams līdz dažu simtu eiro apmērā uz 30 dienām.

Ja nepieciešama lielāka summa, noderīgs var būt patēriņa kredīts, kas dod lielāku brīvību īstenot savas ieceres. Tas jāatdod vairākos ikmēneša maksājumos.

Kā noformēt kredītu?

Kad izvēlēts piemērotākais variants, reģistrējies aizdevēja mājaslapā un piesakies vēlamajam aizdevumam.

Lai to paveiktu, vajadzīgs:
  • Dators ar interneta pieslēgumu;
  • Mobilais tālrunis;
  • Konts kādā no Latvijā strādājošām bankām.

Pirms kredīta noformēšanas svarīgi arī iepazīties ar visiem līguma nosacījumiem, lai vēlāk nerastos lieki pārsteigumi. Tāpat jāizvērtē sava atbilstība aizdevēja izvirzītajām prasībām. Ātrie kredīti tiek izsniegti Latvijas teritorijā dzīvojošajiem:

  • Vecumā no 18 līdz 70 gadiem. Taču jāņem vērā, ka pie dažādiem aizdevējiem vecuma ierobežojums var atšķirties;
  • Ar pietiekamu ienākumu līmeni kredīta atmaksai;
  • Ar pozitīvu kredītvēsturi.

Piesakies kredītam aizdevēja darba laikā un saņem to tikai 15 minūšu laikā no apstiprinājuma saņemšanas brīža. Taču paturi prātā, ka ātrie kredīti, lai cik vienkārši noformējami, tomēr ir atbildība, tādēļ izvērtē visus riskus un aizņemies tikai tad, ja tas patiešām nepieciešams.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s